nature
author
Ön Kayıt Yapın
Sizi Arayalım
Yüzme Okullarımız

Antalya'da Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri’mizde ve Süleyman Erol Yüzme Havuzu’nda eğitimlerine devam etmektedir.

LARA:


Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu
Yeşilbahçe Mh. Portakal çiçeği cd. No:20 Lara, Muratpaşa
5-15 Yaş Yüzme Kursları

MELTEM:


Antalyaspor Hasan Subaşı Tesisleri
Meltem Mh, 3802 sk. Muratpaşa
4- 15 Yaş Yüzme Kursları

Amacımız:


Türkiye'nin en başarılı yüzme takımlarından biri olan kulübümüzün yüzme takımına sporcu hazırlamak ve rekortmen veya şampiyon elit sporcular yetiştirmektir.

Yüzme kursu verdiğimiz her havuza ait grup, gün, saat, fiyat bilgilerini Önkayıt Formunda hemen görebilirsiniz.

Kurallar:


2, 3 ve 5 günlük yüzme kurslarına ödeme yaparak kayıt yapılan kursiyerler, herhangi bir sağlık sorunu nedeniyle gelemediği yüzme kursu için, gelemediği günlerin tarihini kapsayan sağlık raporu getirmeleri halinde, telafi dersi alabilirler.
5 GÜNLÜK KURSİYERLERE indirimli fiyat verildiği için ve telafi verecek hafta içi başka gün olmaması sebebiyle TELAFİ DERSİ VERİLEMEZ. Kursiyer ödeme yaptığı 4 haftalık dönemde, yüzme kursuna gelebildiği sürece, ayda 8 – 12 ve 20 saate kadar ders alabilir.
4 haftalık periyotlar halindeki yüzme kurs ödemelerinin, HER DÖNEM BAŞINDA yapılması gerekir.
Ödemesini yaptığınız kurs dönemini takip eden yeni dönemde DEVAM ETME veya ETMEME durumunuzu, size gönderilen hatırlatma SMS'ine göre, ofisimizi telefonla arayarak veya mesajla bildirmenizi ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

Kardeş İndirimi:


Yüzme kurslarımızda kardeş çocuklarda, birinci çocuk haricindeki her kardeş çocuk için, kardeş hangi kursa katılıyorsa, o kurs ücreti üzerinden %10 indirim yapılır.

SERVİS İLE TAŞIMA HİZMETİMİZ BULUNMAMAKTADIR.

Ödemeler:

**Mesai saatlerinde banka hesap numaramıza eft/havale yapılması halinde, ücretin banka hesabına yatırıldığını gösteren DEKONT ASLININ kayıt ofisimize ibraz edilmesi gerekmektedir. (Banka hesap numaramızı WhatsApp veya Sms mesaji ile önceden ofisimizden isteyebilirsiniz)

Gerekli Malzemeler:


MAYO, HAVLU, TERLİK, BONE ve GÖZLÜK ile kayıt olunan kurs saatinden YARIM SAAT ÖNCE havuzda hazır olacak şekilde 🇦🇹ANTALYASPOR OFISINE🇦🇹 kayıt için gelinmesi gereklidir.
(Yüzme kursu kayıtlarında, kursiyerin BİZZAT VELİSİNİN kayıt işlemi için ofisimize gelmesi ve formları doldurup imzalaması gerekmektedir. Aksi halde kayıt işlemi yapılamaz)

Ön Kayıt
Yüzme Bölge Sorumluları
author
arrow